Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 140 2/06-30/07, 2/09-30/10/2019 по парних; 25/04-31/05, 1-31/08, 1/11-7/12/2019 по непарних 9:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 19:04
Балин 19:43 19:45
Дунаївці 20:08 20:10
Ярмолинці 20:34 20:36
Гречани 22:09 22:29
Красилів 23:14 23:16
Старокостянтинів 2 23:44 23:46
Пасічний 00:02 00:04
Адампіль 00:16 00:18
Хмільник 00:40 00:43
Уладівка 01:00 01:02
Холонівська 01:14 01:16
Козятин-1 02:07 02:29
Фастів-1 03:51 03:53
Київ-Пас. 04:47

Розклад у зворотньому напрямку