Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Черкаси 96 ("ТЯСМИН") 22,26,30/05/2019; 4,8,12,16,20,24,28/06/08/10/11/12/2019, 3/08 (крім 4/08); 2,6,10,14,18,22,26,30/07, 1,6,10,14,18,20,24,28/09/2019 15:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 12:50
Красне 13:35 13:38
Злочів 14:01 14:03
Тернопіль-Пас. 15:00 15:05
Підволочиськ 15:55 15:58
Волочиськ 16:06 16:08
Хмельницький 17:01 17:06
Деражня 17:37 17:39
Жмеринка-Пас. 18:37 19:07
Вапнярка 20:37 20:57
Кирнасівка 21:19 21:21
Ладижин 21:47 21:56
Губник 22:15 22:17
Зятківці 22:31 22:33
Кублич 22:50 22:52
Христинівка 23:22 23:31
Поташ 00:02 00:09
Тальне 00:43 00:46
Звенигородка 01:19 01:22
Багачеве 01:32 01:35
Шпола 02:04 02:07
Ім.тараса Шевченка 02:58 03:28
Черкаси 04:06

Розклад у зворотньому напрямку