Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Київ 84 з 31/03/2019 щоденно, крім 24-26,30/06, 1,2-4,7-11,14-18,21-25,28-31/07, 1,4-8,11/08/2019 17:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:47
Волноваха 20:07 20:27
Хлібодарівка 20:49 20:51
Зачатівська 21:12 21:13
Розівка 21:32 21:33
Комиш-Зоря 22:00 22:02
Великий Токмак 23:33 23:35
Молочанськ 23:50 23:52
Світлодолинське 00:11 00:18
Федорівка 00:38 00:58
Запоріжжя-1 02:07 02:12
Синельникове-1 03:14 03:16
Дніпро-Головний 04:06 04:30
Кам'янське-Пас. 05:02 05:04
Вільногірськ 05:44 05:46
П'ятихатки 06:13 06:15
Олександрія 07:31 07:33
Знам'янка-Пас. 08:12 08:17
Ім.тараса Шевченка 09:30 09:48
Цвіткове 10:17 10:19
Корсунь 10:49 10:51
Київ-Пас. 12:38

Розклад у зворотньому напрямку