Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 124

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Костянтинівка 124 з 31/03/2019 щоденно 14:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:20
Дарниця 21:39 21:41
Ніжин 23:02 23:04
Бахмач-Пас. 23:59 00:01
Конотоп-Пас. 00:24 00:29
Путивль 01:12 01:17
Ворожба 01:49 02:09
Суми 02:59 03:19
Тростянець-Смородине 04:12 04:15
Богодухів 05:10 05:15
Люботин 06:08 06:13
Харків-Пас. 06:42 07:08
Зміїв 07:53 07:55
Балаклія 08:36 08:38
Ізюм 09:31 09:33
Святогірськ 09:56 09:58
Лиман 10:29 10:32
Слов'янський Курорт 10:55 11:02
Краматорськ 11:24 11:29
Дружківка 11:38 11:40
Костянтинівка 12:01

Розклад у зворотньому напрямку