Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 514

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Геничеськ 514 7,12,16,25/07, 10/08/2019 7:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 22:50
Апостолове 23:32 23:35
Чортомлик 00:25 00:27
Нікополь 00:56 00:59
Марганець 01:22 01:25
Запоріжжя-1 02:49 02:56
Мелітополь-Пас. 04:33 04:53
Генічеськ 06:20

Розклад у зворотньому напрямку