Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 748

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Тернопіль Київ 748 (ІНТЕРСІТІ) 1-25/10/2019 по непарних 5:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Тернопіль-Пас. 04:04
Волочиськ 04:51 04:52
Хмельницький 05:42 05:45
Деражня 06:11 06:12
Гнівань 07:09 07:10
Вінниця 07:28 07:30
Калинівка-1 07:45 07:46
Козятин-1 08:16 08:17
Київ-Пас. 10:03

Розклад у зворотньому напрямку