Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 8/09-26/10/2019 по парних (крім 24,26/09/2019), при двох непарних 28,30,2 24:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 11:10
Красне 11:51 11:53
Злочів 12:17 12:24
Тернопіль-Пас. 13:24 13:29
Підволочиськ 14:20 14:22
Хмельницький 15:23 15:28
Жмеринка-Пас. 16:53 17:13
Вінниця 17:57 18:03
Козятин-1 18:55 18:57
Біла Церква 20:46 20:48
Миронівка 21:56 21:58
Корсунь 22:27 22:29
Цвіткове 23:04 23:06
Ім.тараса Шевченка 23:36 00:26
Фундукліївка 00:58 01:00
Знам'янка-Пас. 01:45 01:48
Олександрія 02:25 02:27
П'ятихатки 03:42 03:44
Верхівцеве 04:15 04:17
Кам'янське-Пас. 04:42 04:44
Дніпро-Головний 05:18 05:43
Синельникове-1 07:02 07:04
Запоріжжя-1 07:57 08:02
Мелітополь-Пас. 09:44 10:04
Якимівка 10:28 10:30
Партизани 11:02 11:04
Новоолексіївка 11:15

Розклад у зворотньому напрямку