Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 357

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль, Рахів 357 ("ГУЦУЛЬЩИНА") з 31/03/2019 щоденно 19:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:28
Фастів-1 15:30 15:32
Вінниця 17:34 17:39
Хмельницький 19:48 20:05
Тернопіль-Пас. 21:56 22:35
Теребовля 23:41 23:43
Хоростків 00:15 00:17
Копичинці 00:37 00:39
Чортків 01:08 01:12
Товсте 02:04 02:06
Заліщики 02:55 02:57
Стефанешти 03:26 03:28
Городенка-Завод 04:13 04:15
Гвіздець 04:55 04:57
Коломия 05:37 05:57
Яремче 07:07 07:10
Татарів 07:44 07:46
Ворохта 08:03 08:05
Ясіня 08:48 08:51
Кваси 09:11 09:13
Рахів 09:43

Розклад у зворотньому напрямку