Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 213

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Одеса 213 1/06-15/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 19:53
Білопілля 20:39 20:41
Ворожба 20:53 21:13
Путивль 21:42 21:44
Конотоп-Пас. 22:25 22:29
Бахмач-Пас. 22:51 22:53
Ніжин 23:42 23:44
Дарниця 00:57 00:59
Київ-Пас. 01:17 01:37
Фастів-1 02:31 02:33
Козятин-1 03:54 03:58
Вінниця 04:51 04:56
Жмеринка-Пас. 05:44 05:48
Вапнярка 06:57 06:58
Одеса-Головна 11:07

Розклад у зворотньому напрямку