Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 261

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Бердянськ 261 7/06-7/09/2019 щоденно 9:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 22:14
Лозова-Пас. 23:57 23:59
Павлоград-1 00:49 00:51
Запоріжжя-1 02:15 02:20
Світлодолинське 04:23 04:31
Великий Токмак 04:57 04:59
Верхній Токмак-1 05:50 05:52
Бердянськ 07:20

Розклад у зворотньому напрямку