Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільсь 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 7:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:44 17:48
Жмеринка-Пас. 18:33 18:52
Хмельницький 20:14 20:18
Гречани 20:28 20:43
Ярмолинці 21:33 21:35
Дунаївці 21:54 21:56
Кам'янець-Подільський 22:52

Розклад у зворотньому напрямку