Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") 31/05-23/09/2019 щоденно, крім 4-8,11/08/2019 13:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:58
Мелітополь-Пас. 00:17 00:22
Запоріжжя-1 01:50 02:00
Дніпро-Головний 03:54 04:19
Кам'янське-Пас. 04:52 04:54
П'ятихатки 06:01 06:03
Знам'янка-Пас. 07:55 07:58
Ім.тараса Шевченка 09:07 09:12
Київ-Пас. 12:20

Розклад у зворотньому напрямку