Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 80

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 80 ("ДНІПРО") 18,19,22,23,26,27,30/06, 1,4,5,8,9,12,13,16,17,20,21,24,25,28,29/07, 1,2,5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26,29,30/08/2019 14:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:18
Знам'янка-Пас. 03:02 03:04
Олександрія 03:37 03:39
П'ятихатки 04:51 04:53
Кам'янське-Пас. 05:57 05:59
Дніпро-Головний 06:40 07:34
Запоріжжя-1 09:40 09:55
Мелітополь-Пас. 12:19 12:39
Новоолексіївка 13:44

Розклад у зворотньому напрямку