Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 778

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Київ 778 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 4:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 18:42
Терещенська 18:55 18:57
Кролевець 19:15 19:17
Конотоп-Пас. 19:50 19:52
Бахмач-Пас. 20:14 20:16
Плиски 20:37 20:39
Ніжин 21:08 21:10
Дарниця 22:23 22:25
Київ-Пас. 22:43

Розклад у зворотньому напрямку