Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 298 30/05-22/09/2019 щоденно, крім 3/06/2019 12:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:59
Миронівка 01:18 01:20
Ім.тараса Шевченка 03:15 03:30
Долинська 06:00 06:05
Кривий Ріг-Головний 08:09 08:24
Апостолове 09:10 09:32
Високопілля 10:00 10:02
Біла Криниця 10:34 10:36
Березнегувате 11:03 11:05
Снігурівка 11:50 11:52
Херсон 12:40

Розклад у зворотньому напрямку