Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
С.петербург Кишинеу 61 з 3/04/2019 по непарних, при двох непарних 29,3,5 36:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Санкт-Петербург-Вітеб. 20:40
Сольці 23:26 23:28
Дно 00:02 00:04
Дєдовичі 00:33 00:35
Чихачево 01:00 01:01
Сущево 01:26 01:28
Локня 01:50 01:52
Новосокольники 02:48 03:21
Невель-2 04:02 04:04
Вітебськ Пас. 05:22 05:34
Богушевська 06:12 06:14
Орша-Центр. 06:51 07:14
Шклов 07:52 07:54
Могилів 1 08:30 08:40
Бихов 09:29 09:31
Рогачєв 10:06 10:08
Жлобин-Пас. 10:37 11:00
Світлогорск-На-Березин 11:35 11:37
Калинковичі 12:29 12:42
Козенки 13:06 13:07
Словечно 13:40 14:16
Овруч 14:56 15:36
Коростень 16:25 16:45
Житомир 18:33 18:37
Козятин-1 20:03 20:25
Вінниця 21:17 21:21
Жмеринка-Пас. 22:10 22:34
Могилів-Подільський 00:54 01:39
Велчинець 01:51 01:54
Окниця 02:43 03:00
Редиул-Маре 03:24 03:25
Дондюшани 03:41 03:43
Дрокія 04:21 04:26
Бельць Ораш 05:18 05:22
Фалешти 06:04 06:09
Берешти 06:59 07:01
Кишинеу 09:00

Розклад у зворотньому напрямку