Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 128

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 128 з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 21:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 14:14
Рожище 15:09 15:12
Ківерці 15:30 15:52
Луцьк 16:07 16:29
Ківерці 16:45 16:47
Рівне 17:51 18:03
Здолбунів-Пас. 18:18 18:33
Острог 18:56 18:58
Кривин 19:14 19:16
Славута-1 19:30 19:32
Шепетівка 19:56 19:58
Полонне 20:32 20:34
Печанівка 20:57 20:59
Чуднів-Волинськ. 21:22 21:24
Бердичів 21:56 21:58
Козятин-1 22:25 22:52
Біла Церква 00:33 00:35
Миронівка 01:30 01:32
Корсунь 02:01 02:03
Городище 02:23 02:25
Ім.тараса Шевченка 03:05 03:10
Кам'янка 03:29 03:31
Знам'янка-Пас. 04:25 04:48
Користівка 05:19 05:21
Павлиш 05:54 05:56
Кременчук-Пас. 06:27 06:53
Галещина 07:26 07:27
Козельщина 07:36 07:38
Кобеляки 07:56 07:58
Ліщинівка 08:14 08:16
Нові Санжари 08:32 08:34
Полтава-Півд. 09:09 09:34
Люботин 11:37 11:39
Харків-Пас. 12:12

Розклад у зворотньому напрямку