Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 190

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Кривий Ріг Гол. 190 6-30/06/2019 по парних 8:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 22:51
Новоолексіївка 23:05 23:07
Мелітополь-Пас. 00:25 00:45
Запоріжжя-1 02:15 03:10
Дніпробуд-2 03:48 03:50
Мирова 04:21 04:23
Марганець 04:41 04:43
Нікополь 05:11 05:25
Чортомлик 05:56 06:01
Апостолове 06:49 06:51
Кривий Ріг-Головний 07:43

Розклад у зворотньому напрямку