Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 126

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Київ 126 з 31/03/2019 щоденно, крім 17,18/07/2019 12:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 21:45
Дружківка 22:04 22:06
Краматорськ 22:15 22:20
Слов'янськ 22:35 22:42
Барвінкове 23:18 23:20
Лозова-Пас. 00:13 00:36
Сахновщина 01:15 01:17
Кегичівка 01:42 01:44
Красноград 02:05 02:07
Карлівка 02:40 02:42
Полтава-Півд. 03:24 03:56
Полтава-Київська 04:22 04:27
Миргород 05:51 05:53
Лубни 06:44 06:46
Гребінка 07:24 07:27
Бориспіль 09:02 09:05
Дарниця 09:27 09:29
Київ-Пас. 09:48