Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 8/05-14/09/2019 щоденно; 15/09-25/10/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 7:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 23:34
Лихачове 00:45 00:47
Лозова-Пас. 01:30 01:32
Павлоград-1 02:24 02:26
Запоріжжя-1 03:50 03:55
Мелітополь-Пас. 05:44 06:06
Якимівка 06:29 06:31
Новоолексіївка 07:15

Розклад у зворотньому напрямку