Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 116

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бердянськ 116 31/03-19/08/2019 щоденно 16:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Ім.тараса Шевченка 21:58 22:15
Кам'янка 22:34 22:36
Знам'янка-Пас. 23:31 23:34
Олександрія 00:11 00:13
П'ятихатки 01:29 01:31
Верхівцеве 02:02 02:04
Кам'янське-Пас. 02:30 02:32
Дніпро-Головний 03:06 03:36
Синельникове-2 04:36 04:38
Синельникове-1 04:46 04:48
Запоріжжя-1 05:45 06:52
Оріхівська 08:05 08:07
Пологи 08:45 09:15
Кирилівка 09:39 09:41
Синя Гора 09:50 09:52
Верхній Токмак-1 10:06 10:08
Нельгівка 10:36 10:37
Єлизаветівка 10:55 10:59
Трояни 11:20 11:22
Бердянськ 11:50

Розклад у зворотньому напрямку