Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Запоріжжя 120 з 5/04/2019 щоденно, крім 20,26,27/05, 30/05-14/06/2019 24:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 13:59
Підзамче 14:11 14:13
Красне 14:45 14:47
Злочів 15:09 15:11
Тернопіль-Пас. 16:08 16:13
Підволочиськ 17:05 17:07
Волочиськ 17:16 17:18
Хмельницький 18:14 18:19
Деражня 18:49 18:51
Комарівці 19:09 19:11
Жмеринка-Пас. 19:53 20:13
Ярошенка 20:37 20:39
Вапнярка 21:29 21:31
Крижопіль 21:48 21:50
Кодима 22:20 22:22
Слобідка 22:52 23:12
Балта 23:48 23:50
Любашівка 00:35 00:37
Врадіївка 00:59 01:01
Первомайськ На Бузі 01:37 01:39
Помічна 02:42 02:44
Новоукраїнка 03:02 03:04
Плетений Ташлик 03:23 03:25
Кропивницький 04:04 04:07
Знам'янка-Пас. 04:53 05:09
Користівка 05:39 05:41
Олександрія 05:53 05:55
Рокувата 08:48 08:53
Кривий Ріг-Головний 09:31 09:51
Апостолове 10:30 10:35
Чортомлик 11:25 11:30
Нікополь 12:00 12:16
Марганець 12:37 12:42
Мирова 13:03 13:08
Дніпробуд-2 13:53 13:55
Запоріжжя-1 14:35

Розклад у зворотньому напрямку