Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 778

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шостка 778 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 31/03/2019 щоденно 4:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 13:38
Видубичі 13:49 13:51
Дарниця 14:01 14:03
Ніжин 15:16 15:18
Плиски 15:48 15:50
Бахмач-Київ. 16:09 16:11
Бахмач-Пас. 16:15 16:17
Конотоп-Пас. 16:38 16:40
Алтинівка 17:05 17:07
Кролевець 17:18 17:20
Терещенська 17:39 17:41
Шостка 17:54

Розклад у зворотньому напрямку