Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 46

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Ужгород 46 з 31/03/2019 щоденно, крім 10,11,12,14/06/2019 31:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 06:53
Рубіжне 07:13 07:17
Кремінне 07:33 07:35
Кабанне 07:57 07:59
Сватове 08:20 08:25
Куземівка 08:52 08:54
Кислівка 09:13 09:15
Куп'янськ-Вузл. 09:37 09:57
Шевченкове-Півд. 10:34 10:36
Чугуїв 11:10 11:12
Харків-Пас. 12:04 12:37
Люботин 13:10 13:12
Богодухів 13:57 13:59
Губарівка 14:18 14:20
Кириківка 14:45 14:47
Тростянець-Смородине 15:07 15:10
Боромля 15:36 15:38
Суми 16:10 16:40
Білопілля 17:23 17:25
Ворожба 17:35 17:57
Путивль 18:28 18:30
Конотоп-Пас. 19:14 19:19
Бахмач-Пас. 19:43 19:45
Ніжин 20:40 20:42
Дарниця 22:07 22:09
Київ-Пас. 22:27 22:47
Святошин 23:08 23:10
Малин 00:24 00:26
Коростень 01:01 01:03
Яблунець 01:38 01:39
Новоград-Волинський 1 02:19 02:21
Радулино 02:46 02:48
Шепетівка 03:15 03:38
Славута-1 04:02 04:04
Кривин 04:19 04:21
Острог 04:41 04:43
Дубно 05:42 05:46
Радивилів 06:19 06:21
Броди 06:31 06:46
Львів 08:07 08:33
Стрий 09:37 09:39
Славське 10:35 10:38
Лавочне 10:53 11:03
Воловець 11:39 11:49
Свалява 12:20 12:23
Карпати 12:34 12:36
Мукачево 12:52 12:58
Батьово-Пас. 13:31 13:34
Ужгород 14:23

Розклад у зворотньому напрямку