Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 205

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Харків 205 19/04-31/05/2019 щоденно 5:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 09:20
Миколаївка-Донец 10:16 10:19
Богуславський 10:43 10:46
Павлоград-1 11:10 11:58
Лозова-Пас. 12:51 12:53
Краснопавлівка 13:15 13:17
Лихачове 13:38 13:40
Харків-Пас. 14:49