Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 249

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 249 24/05, 9/09/2019 17:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:09
Козятин-1 17:24 17:26
Вінниця 18:26 18:38
Хмельницький 20:48 21:18
Підволочиськ 22:30 23:10
Тернопіль-Пас. 23:59 00:04
Львів 01:58 02:22
Ходорів 03:32 03:34
Івано-Франківськ 04:58 05:36
Коломия 06:58 07:13
Чернівці 08:15

Розклад у зворотньому напрямку