Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 358

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рахів, Тернопіль Київ 358 ("ГУЦУЛЬЩИНА") з 31/03/2019 щоденно 18:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рахів 12:17
Кваси 12:42 12:45
Ясіня 13:12 13:25
Ворохта 14:14 14:18
Татарів 14:28 14:30
Яремче 14:55 14:57
Коломия 15:54 16:20
Гвіздець 16:59 17:01
Городенка-Завод 17:49 17:51
Стефанешти 18:41 18:43
Заліщики 19:05 19:07
Товсте 20:00 20:02
Чортків 20:45 20:47
Копичинці 21:24 21:26
Хоростків 21:46 21:48
Теребовля 22:12 22:14
Тернопіль-Пас. 23:13 23:46
Хмельницький 01:33 01:40
Гнівань 03:08 03:10
Вінниця 03:29 03:32
Фастів-1 05:31 05:33
Київ-Пас. 06:32

Розклад у зворотньому напрямку