Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Солотвино 13 з 31/03/2019 щоденно, крім 21,22/05/2019 19:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:11
Фастів-1 18:12 18:14
Бердичів 19:55 19:57
Чуднів-Волинськ. 20:30 20:32
Печанівка 20:52 20:54
Полонне 21:13 21:15
Шепетівка 21:46 21:48
Славута-1 22:10 22:12
Кривин 22:26 22:28
Острог 22:45 22:47
Здолбунів-Пас. 23:09 23:43
Дубно 00:18 00:20
Радивилів 00:53 00:55
Броди 01:05 01:07
Львів 02:18 02:44
Самбір 03:59 04:02
Турка 05:15 05:17
Сянки 05:47 05:49
Перечин 07:28 07:30
Ужгород 07:55 08:05
Чоп-Пас. 08:30 08:55
Батьово-Пас. 09:18 09:20
Косини 09:35 09:36
Берегове 09:53 09:57
Боржава 10:10 10:12
Виноградів-Закарпатський 10:43 10:47
Королево 11:04 11:08
Хуст 11:30 11:33
Буштина 11:53 11:55
Тячів 12:06 12:10
Тересва 12:27 12:29
Солотвино-1 13:10

Розклад у зворотньому напрямку