Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 136 31/03-19/08/2019 щоденно 12:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:15
Миронівка 20:34 20:36
Ім.тараса Шевченка 21:58 22:15
Кам'янка 22:34 22:36
Знам'янка-Пас. 23:31 23:34
Олександрія 00:11 00:13
П'ятихатки 01:29 01:31
Верхівцеве 02:02 02:04
Кам'янське-Пас. 02:30 02:32
Дніпро-Головний 03:06 04:07
Синельникове-2 05:03 05:05
Чаплине 06:09 06:11
Просяна Ім.приклонського В.в. 06:25 06:27
Межова 06:58 07:00
Покровськ 07:37

Розклад у зворотньому напрямку