Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 231

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Генічеськ 231 7/06-11/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 26:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:42
Галич 15:19 15:21
Ходорів 16:09 16:11
Львів 17:18 17:50
Броди 19:19 19:21
Радивилів 19:31 19:49
Дубно 20:31 20:33
Кривин 22:11 22:13
Славута-1 22:31 22:33
Шепетівка 22:56 22:58
Полонне 23:30 23:32
Бердичів 00:45 00:47
Козятин-1 01:13 01:43
Миронівка 04:28 04:30
Ім.тараса Шевченка 05:52 06:10
Знам'янка-Пас. 07:25 07:30
Олександрія 08:13 08:15
П'ятихатки 09:36 09:38
Кам'янське-Пас. 10:43 10:45
Дніпро-Головний 11:20 11:40
Синельникове-1 12:59 13:01
Запоріжжя-1 13:50 13:54
Мелітополь-Пас. 15:31 15:51
Тащенак 16:06 16:08
Якимівка 16:20 16:22
Сокологірне 16:40 16:42
Партизани 16:59 17:01
Новоолексіївка 17:12 17:14
Генічеськ 17:28

Розклад у зворотньому напрямку