Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 130

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шостка Суми 130 з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 4:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шостка 23:53
Терещенська 00:09 00:11
Кролевець 00:31 00:33
Конотоп-Пас. 01:07 01:42
Путивль 02:25 02:27
Ворожба 02:58 03:18
Білопілля 03:26 03:28
Суми 04:08

Розклад у зворотньому напрямку