Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 30/05-23/09/2019 щоденно 10:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:37
Кагарлик 20:42 20:44
Миронівка 21:04 21:06
Цвіткове 22:32 22:42
Ім.тараса Шевченка 23:12 23:27
Долинська 02:11 02:31
Миколаїв Пас. 04:45 04:55
Херсон 06:18

Розклад у зворотньому напрямку