Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 95

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Черкаси Львів 95 ("ТЯСМИН") 5,9,13,17,21,25,29/06/08/2019; 3,7,11,15,19,23,27/07/09/10/11/12/2019; 31/07/2019 15:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Черкаси 19:26
Ім.тараса Шевченка 20:07 20:52
Шпола 21:48 21:51
Багачеве 22:20 22:23
Звенигородка 22:32 22:35
Тальне 23:08 23:11
Поташ 23:45 23:52
Христинівка 00:24 00:32
Кублич 01:03 01:05
Зятківці 01:25 01:27
Губник 01:42 01:44
Ладижин 02:04 02:12
Кирнасівка 02:37 02:39
Вапнярка 03:02 03:22
Жмеринка-Пас. 04:28 04:48
Деражня 05:46 05:48
Хмельницький 06:18 06:28
Волочиськ 07:22 07:24
Підволочиськ 07:32 07:34
Тернопіль-Пас. 08:21 08:26
Злочів 09:24 09:26
Красне 09:51 09:54
Львів 10:36

Розклад у зворотньому напрямку