Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 244

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Івано-Франківськ 244 3/06-3/09/2019 щоденно, крім 19,20/06/2019 27:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 01:45
Федорівка 04:47 05:09
Запоріжжя-1 06:38 06:44
Синельникове-1 07:48 07:50
Дніпро-Головний 08:55 09:12
Олександрія 12:04 12:06
Знам'янка-Пас. 12:43 12:57
Ім.тараса Шевченка 14:16 14:37
Київ-Пас. 18:45 19:06
Коростень 20:59 21:01
Новоград-Волинський 1 22:18 22:20
Шепетівка 23:17 23:19
Славута-1 23:40 23:42
Кривин 23:55 23:57
Броди 01:37 01:39
Львів 02:49 03:11
Ходорів 04:18 04:20
Бурштин 04:56 04:58
Галич 05:10 05:12
Івано-Франківськ 05:43

Розклад у зворотньому напрямку