Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 252

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса-Кривий Ріг,дніпро,харків 252 21/06-27/07, 1-21/09/2019 по непарних, крім 1,3,7,9,11,15,17/07/2019; 8-30/08/2019 по парних 18:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:22
Одеса-Східна 15:57 15:59
Колосівка 17:37 18:00
Миколаїв Пас. 19:43 20:03
Херсон 21:04 21:14
Снігурівка 22:03 22:05
Березнегувате 22:41 22:43
Біла Криниця 23:08 23:10
Високопілля 23:39 23:41
Апостолове 00:10 00:32
Кривий Ріг-Головний 01:12 01:58
Кам'янське-Пас. 04:12 04:14
Дніпро-Головний 04:50 05:15
Синельникове-2 06:27 06:29
Павлоград-1 07:00 07:02
Лозова-Пас. 08:01 08:03
Харків-Пас. 09:57

Розклад у зворотньому напрямку