Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Трускавець 49 ("КОБЗАР") з 31/03/2019 щоденно 11:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:17 22:19
Вінниця 23:13 23:16
Хмельницький 01:06 01:09
Тернопіль-Пас. 02:45 02:49
Львів 04:38 05:01
Самбір 06:16 06:40
Дрогобич 07:33 07:43
Трускавець 08:02

Розклад у зворотньому напрямку