Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Лисичанськ 138 до 26/10/2019 щоденно, крім 25/09-5/10/2019 20:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Хмельницький 17:14
Браїлів 18:51 18:53
Гнівань 19:07 19:09
Вінниця 19:36 19:41
Козятин-1 20:35 20:38
Фастів-1 21:56 21:58
Київ-Пас. 22:52 23:12
Дарниця 23:34 23:36
Гребінка 01:06 01:31
Лубни 02:27 02:32
Ромодан 03:03 03:05
Миргород 03:31 03:33
Гоголеве 03:47 03:49
Решетилівка 04:23 04:25
Полтава-Київська 04:58 05:18
Люботин 07:03 07:10
Харків-Пас. 07:52 08:20
Чугуїв 09:11 09:13
Гракове 09:30 09:32
Шевченкове-Півд. 09:50 09:52
Куп'янськ-Вузл. 10:35 10:56
Кислівка 11:27 11:29
Куземівка 11:47 11:49
Сватове 12:13 12:15
Кабанне 12:38 12:40
Кремінне 13:01 13:03
Рубіжне 13:18 13:23
Лисичанськ 13:45