Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 702

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Львів 702 з 31/03/2019 щоденно, крім четверга та 2/06-11/08/2019 4:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці-Півден. 05:45
Чернівці 05:55 06:04
Снятин 06:39 06:41
Коломия 07:08 07:12
Івано-Франківськ 07:58 08:02
Ходорів 08:58 09:01
Львів 09:51

Розклад у зворотньому напрямку