Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 47

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кишинеу 47 з 7/04/2019 щоденно, крім 8-12,15-18,22-26,29-31/07, 1,2/08/2019 28:39

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:16
Сухиничі-Головні 23:35 00:06
Брянськ-Орловськ 01:32 02:22
Хутір-Михайлівський 04:05 04:50
Конотоп-Пас. 06:13 06:32
Київ-Пас. 09:35 09:55
Козятин-1 12:00 12:02
Вінниця 12:52 12:56
Жмеринка-Пас. 13:41 14:01
Могилів-Подільський 16:14 16:59
Велчинець 17:11 17:51
Окниця 18:42 18:59
Дрокія 20:14 20:16
Бельць Ораш 21:09 21:13
Фалешти 21:56 21:58
Берешти 22:48 22:50
Кишинеу 00:55

Розклад у зворотньому напрямку