Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 29

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 29 з 31/03/2019 щоденно 12:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:08
Бердичів 23:37 23:39
Львів 03:56 04:22
Сколе 05:50 05:52
Воловець 07:08 07:10
Свалява 07:40 07:42
Мукачево 08:05 08:09
Ужгород 09:20

Розклад у зворотньому напрямку