Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 114

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Генічеськ 114 ("БУКОВИНА") 30/05-7/09/2019 щоденно 28:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 19:46
Новоселиця 20:31 20:33
Ларга 22:32 22:53
Кам'янець-Подільський 23:53 23:57
Дунаївці 01:08 01:10
Гречани 02:19 02:39
Хмельницький 02:50 02:55
Вінниця 04:49 04:53
Калинівка-1 05:13 05:15
Козятин-1 05:49 05:51
Фастів-1 07:04 07:06
Київ-Пас. 08:06 09:08
Ім.тараса Шевченка 13:10 13:26
Знам'янка-Пас. 14:42 14:47
Олександрія 15:26 15:28
Кам'янське-Пас. 17:48 17:50
Дніпро-Головний 18:29 18:51
Запоріжжя-1 21:01 21:06
Мелітополь-Пас. 22:51 23:11
Новоолексіївка 00:12 00:14
Генічеськ 00:30

Розклад у зворотньому напрямку