Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 256

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 256 4,8,12,16/07/09/2019; 6,10,14,18,22,26,30/08/2019; додатково 20,24,28/07, 1/08/2019 18:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:13
Красне 14:58 15:00
Злочів 15:23 15:25
Тернопіль-Пас. 16:20 16:28
Підволочиськ 17:20 17:23
Хмельницький 18:26 18:44
Вінниця 21:01 21:04
Козятин-1 21:54 21:56
Біла Церква 23:52 23:54
Миронівка 01:00 01:02
Корсунь 01:31 01:33
Городище 01:53 01:55
Ім.тараса Шевченка 02:35 02:56
Фундукліївка 03:28 03:30
Чорноліська 03:59 04:01
Куцівка 04:55 04:57
Долинська 05:17 05:37
Миколаїв Пас. 07:50 08:00
Херсон 09:02

Розклад у зворотньому напрямку