Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 104

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Жмеринка Маріуполь 104 25,26,31/05, 1,8,9,15,16,22,23,28,29,30/06/2019 21:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Жмеринка-Пас. 15:23
Вінниця 16:06 16:11
Козятин-1 17:01 17:04
Київ-Пас. 19:29 20:06
Знам'янка-Пас. 00:01 00:04
Олександрія 00:40 00:42
Дніпро-Головний 03:29 03:56
Запоріжжя-1 05:53 05:58
Верхній Токмак-2 09:10 09:12
Комиш-Зоря 09:54 09:56
Розівка 10:25 10:26
Зачатівська 10:42 10:43
Волноваха 11:25 11:45
Маріуполь 13:00

Розклад у зворотньому напрямку