Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 28/03-30/10/2021 щоденно 11:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:40
Снігурівка 20:28 20:30
Березнегувате 21:05 21:07
Біла Криниця 21:31 21:33
Високопілля 22:03 22:05
Апостолове 22:33 22:55
Кривий Ріг-Головний 23:32 23:37
Ім.тараса Шевченка 03:50 04:05
Цвіткове 04:36 04:38
Миронівка 05:37 05:39
Кагарлик 05:57 05:59
Київ-Пас. 06:58