Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 68

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 68 30/03-8/06/2019 щоденно 17:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 16:55
Варшава Центральна 17:00 17:10
Варшава-Всходня 17:16 17:17
Мінськ Мазовецький 17:44 17:46
Седльце 18:18 18:19
Луків 18:37 19:09
Радзинь-Підляський 19:25 19:26
Парчів 19:44 19:45
Любартів 20:06 20:07
Люблін 20:30 20:50
Свидник Място 21:00 21:01
Травники 21:18 21:19
Рейовець 21:33 21:34
Хелм Място 21:45 21:46
Хелм 21:49 21:54
Київ-Пас. 11:03

Розклад у зворотньому напрямку