Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 552

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Бердянск 552 6/06-16/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 10:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 18:19
Апостолове 19:07 19:13
Чортомлик 20:00 20:05
Нікополь 20:31 20:36
Марганець 20:59 21:01
Дніпробуд-2 22:03 22:05
Запоріжжя-1 22:39 23:20
Світлодолинське 01:35 01:45
Великий Токмак 02:12 02:14
Верхній Токмак-1 03:08 03:15
Нельгівка 03:42 03:44
Єлизаветівка 04:02 04:04
Трояни 04:26 04:28
Берда 04:47 04:49
Бердянськ 05:00

Розклад у зворотньому напрямку