Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 31/03-30/05/2019, з 24/09/2019 щоденно 11:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:29
Снігурівка 20:16 20:18
Березнегувате 20:54 20:56
Біла Криниця 21:21 21:23
Блакитне 21:46 21:48
Високопілля 22:01 22:03
Апостолове 22:32 22:54
Кривий Ріг-Головний 23:33 23:38
Тимкове 00:44 01:08
Ім.тараса Шевченка 03:52 04:07
Цвіткове 04:36 04:38
Миронівка 05:35 05:37
Кагарлик 05:56 05:58
Київ-Пас. 06:56

Розклад у зворотньому напрямку