Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 94

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Одеса 94 20/09-25/10/20219 по вівторках, п"ятницях 22:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 14:13
Пуховичі 15:07 15:09
Осиповичі 1 15:51 16:16
Бобруйськ 16:52 16:54
Жлобин-Пас. 17:44 17:46
Гомель-Пас. 18:59 19:26
Терюха 20:11 20:41
Горностаївка 21:06 21:51
Чернігів 22:54 23:19
Ніжин 00:18 00:20
Дарниця 01:35 01:37
Київ-Пас. 01:55 02:20
Фастів-1 03:16 03:18
Козятин-1 04:31 04:33
Вінниця 05:26 05:30
Жмеринка-Пас. 06:14 06:34
Журавлівка 07:37 07:39
Вапнярка 07:49 07:50
Кодима 08:32 08:34
Подільськ 09:30 09:45
Роздільна-1 11:10 11:12
Одеса-Головна 12:15

Розклад у зворотньому напрямку