Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 з 24/09/2019 щоденно 12:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:37
Кагарлик 20:42 20:44
Миронівка 21:04 21:06
Цвіткове 22:32 22:42
Ім.тараса Шевченка 23:12 23:27
Долинська 02:11 02:13
Тимкове 02:29 02:53
Кривий Ріг-Головний 04:04 04:09
Апостолове 04:50 05:12
Високопілля 05:40 05:42
Блакитне 05:54 05:56
Біла Криниця 06:16 06:18
Березнегувате 06:46 06:48
Снігурівка 07:28 07:30
Херсон 08:15

Розклад у зворотньому напрямку