Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 729

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Генічеськ 729 (ІНТЕРСІТІ) 13/06-1/09/2019 щоденно, крім вівторка 7:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 06:26
Лихачове 07:28 07:30
Краснопавлівка 07:48 07:49
Лозова-Пас. 08:11 08:13
Павлоград-1 08:58 09:00
Синельникове-1 09:29 09:31
Запоріжжя-1 10:22 10:25
Мелітополь-Пас. 12:02 12:04
Новоолексіївка 13:07 13:13
Генічеськ 13:27

Розклад у зворотньому напрямку